به صورت  رایگان دانلود کنید برای عضویت در کانال لطفا کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

با سلام خدمت تمامی دانش آموزان و دانشجویان آینده. توجه : هنگام خرید روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا زمان دریافت کدپیگیری سفارش ادامه دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید و یا بانک عامل را تغییر دهید. سپاسگزارم

صاحب امتیاز و مدیر فروشگاه: ایمان اکبرپور

"فایل سل" به گزارش هایی که از سوی افراد مبنی برنقض حقوق مالکیت معنوی یا دسترسی غیرمجاز به داده های رایانه ای به کارگزار تعیین شده‌ی حقوق مالکیت معنوی ارائه می‌شود، به سرعت رسیدگی می‌کند.
اگر صاحب حقوق مالکیت معنوی هستید یا برای حقوق مالکیت معنوی وکالت دارید، لطفا موارد نقض حقوق مالکیت معنوی را که از طریق وب سایت صورت می‌گیرند به کارگزار تعیین شده حقوق مالکیت معنوی "فایل سل" گزارش دهید.

درباره ما

با سلام خدمت همه دانش آموزان و اساتید محترم. بنده ایمان اکبرپور مدرس فیزیک رتبه های زیر 1000 کنکور و دانش آموخته رشته فیزیک با بیش از 9 سال سابقه تدریس در مقاطع کنکور و پایه هستم.

این وب سایت به منظور ارائه مطالب درس فیزیک دوره متوسطه دوم (دهم،یازدهم و دوازدهم) و مباحث کنکور راه اندازی شده است.  تمام مباحثی که شما برای موفقیت در کنکور و امتحانات پایان ترم نیاز دارید در این وب سایت قرار داده می شود و نیاز به کلاسهای خصوصی و صرف زمان در کلاسها ندارید. تمامی آموزشهایی که در وب سایت قرار می گیرد با قویترین روشها و تکنیک ها آموزش داده می شود و می توانید در دروس پایه فیزیک خود را در بالاترین سطح نگاه دارید و در کنکور فیزیک بالای 90 را تجربه کنید.

از نقاط قوت این آموزشها شیوه ارائه مطالب به سبک جدید می باشد و از آزمایشگاه مجازی در تفهیم مطالب بهره گرفته می شود.

با بررسی و تماشای این ویدئوهای آموزشی خودتان به سطح بالای مطالب و پوشش همه نوع سوالات پی خواهید برد.

امیدواریم تمامی نیازهای درس فیزیک شما دانش آموزان و دانشجویان آینده را پاسخگو باشیم.