به صورت  رایگان دانلود کنید برای عضویت در کانال لطفا کلیک کنید

اطلاعیه فروشگاه

با سلام خدمت تمامی دانش آموزان و دانشجویان آینده. توجه : هنگام خرید روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا زمان دریافت کدپیگیری سفارش ادامه دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید و یا بانک عامل را تغییر دهید. سپاسگزارم

درباره ما

با سلام خدمت همه دانش آموزان و اساتید محترم. بنده ایمان اکبرپور مدرس فیزیک رتبه های زیر 1000 کنکور و دانش آموخته رشته فیزیک با بیش از 9 سال سابقه تدریس در مقاطع کنکور و پایه هستم.

این وب سایت به منظور ارائه مطالب درس فیزیک دوره متوسطه دوم (دهم،یازدهم و دوازدهم) و مباحث کنکور راه اندازی شده است.  تمام مباحثی که شما برای موفقیت در کنکور و امتحانات پایان ترم نیاز دارید در این وب سایت قرار داده می شود و نیاز به کلاسهای خصوصی و صرف زمان در کلاسها ندارید. تمامی آموزشهایی که در وب سایت قرار می گیرد با قویترین روشها و تکنیک ها آموزش داده می شود و می توانید در دروس پایه فیزیک خود را در بالاترین سطح نگاه دارید و در کنکور فیزیک بالای 90 را تجربه کنید.

از نقاط قوت این آموزشها شیوه ارائه مطالب به سبک جدید می باشد و از آزمایشگاه مجازی در تفهیم مطالب بهره گرفته می شود.

با بررسی و تماشای این ویدئوهای آموزشی خودتان به سطح بالای مطالب و پوشش همه نوع سوالات پی خواهید برد.

امیدواریم تمامی نیازهای درس فیزیک شما دانش آموزان و دانشجویان آینده را پاسخگو باشیم.